Movies
Ratings
631
Ed WoodRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 2.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5