Series
Ratings
73
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5