Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5