Titles you rated
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
MistyRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 2.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5