Movies
Ratings
175
Spirited AwayRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
AliensRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 0.5