Series
Ratings
11
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0