Titles you rated
Generation KillRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 5.0
Star Crews On BoardRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- The Story of CinderellaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5