Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5