Titles you rated
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Mind GameRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0