Titles you rated
- 時効警察・復活スペシャルRated ★ 3.0
 BootsRated ★ 4.0 BootsRated ★ 4.0
 NEW OLD BOYRated ★ 3.0 NEW OLD BOYRated ★ 3.0
 Cobra Kai Season 5Rated ★ 2.5 Cobra Kai Season 5Rated ★ 2.5
 Cobra Kai Season 4Rated ★ 3.0 Cobra Kai Season 4Rated ★ 3.0
 Cobra KaiRated ★ 3.0 Cobra KaiRated ★ 3.0
 Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0 Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
 Cobra KaiRated ★ 3.0 Cobra KaiRated ★ 3.0
 Cobra KaiRated ★ 3.5 Cobra KaiRated ★ 3.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Boys On The RunRated ★ 3.0
- We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 3.0
 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
 Low LifeRated ★ 3.5 Low LifeRated ★ 3.5
 Your Friends and NeighborsRated ★ 3.5 Your Friends and NeighborsRated ★ 3.5
 Masters of the AirRated ★ 3.0 Masters of the AirRated ★ 3.0
 Presumed InnocentRated ★ 4.0 Presumed InnocentRated ★ 4.0
 The StudioRated ★ 2.5 The StudioRated ★ 2.5