Titles you rated
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5