Movies
Ratings
200
Taken 2Rated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0