Movies
Ratings
65
In TimeRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5