Movies
Ratings
60
SproutRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Love the Way You AreRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
CatsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0