Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5