Movies
Ratings
101
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0