Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Black: I Saw the DevilRated ★ 1.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5
Honey Lemon SodaRated ★ 1.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 4.5- History of ScruffinessRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Post Mortem: No One Dies in SkarnesRated ★ 3.5