Movies
Ratings
514
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.0