Series
Ratings
24
Dong YiRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0