Movies
Ratings
813
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 0.5
The ChildRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.0