Series
Ratings
45
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5