Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5