Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0- SawRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5