Movies
Ratings
66
The MercilessRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 2.0