Movies
Ratings
964
F1: The MovieRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 1.0
SakuranRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Do RevengeRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5- Love Is ProteinRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0