Series
Ratings
97- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0