Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.0
DelicacyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5