Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The GrinchRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0