Series
Ratings
63- KakeguruiRated ★ 4.0
 Aggressive RetsukoRated ★ 5.0 Aggressive RetsukoRated ★ 5.0
 Marry Me NowRated ★ 4.0 Marry Me NowRated ★ 4.0
 Doctor WhoRated ★ 4.0 Doctor WhoRated ★ 4.0
 Still 17Rated ★ 4.5 Still 17Rated ★ 4.5
 Enemies from the PastRated ★ 4.5 Enemies from the PastRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 3.5 SherlockRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
 Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0 Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0
 Cowboy BebopRated ★ 5.0 Cowboy BebopRated ★ 5.0
 War and PeaceRated ★ 4.5 War and PeaceRated ★ 4.5
 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
 Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0 Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
 Voice season1Rated ★ 4.5 Voice season1Rated ★ 4.5
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
 One PieceRated ★ 4.5 One PieceRated ★ 4.5
 Digimon AdventureRated ★ 4.5 Digimon AdventureRated ★ 4.5