Series
Ratings
60
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0