Series
Ratings
171
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5