Titles you rated
BlindRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0