Series
Ratings
78
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
SanctuaryRated ★ 5.0
The Kominsky MethodRated ★ 5.0
The KillingRated ★ 4.5- Max and RubyRated ★ 5.0
- Max and RubyRated ★ 5.0
Wynonna EarpRated ★ 5.0
Wynonna EarpRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- The L WordRated ★ 5.0
The L WordRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 5.0- TorchwoodRated ★ 5.0
VersaillesRated ★ 5.0
VersaillesRated ★ 5.0
The Kominsky MethodRated ★ 5.0- Max and RubyRated ★ 5.0
Project Blue Book Season 1Rated ★ 5.0- SanctuaryRated ★ 5.0
Cardinal Season 2Rated ★ 5.0