Series
Ratings
347
The Chestnut ManRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
One the WomanRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5
Serendipity's EmbraceRated ★ 3.0
Futurama Season 11Rated ★ 5.0
Futurama Season 10Rated ★ 5.0
Futurama Season 9Rated ★ 5.0
Futurama Season 8Rated ★ 5.0
Camp SnoopyRated ★ 3.5
Angels in AmericaRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0