Titles you rated
A Gorilla Story: Told by David AttenboroughRated ★ 4.5
ArionRated ★ 4.0
LaddalandRated ★ 3.5
The Tale of SilyanRated ★ 4.0
The CountRated ★ 3.5- The CroneRated ★ 3.0
The Darkest HourRated ★ 3.5
CaligulaRated ★ 3.5
Ju-Rei: The UncannyRated ★ 3.5
Gigantis the Fire MonsterRated ★ 3.5
Godzilla: Final WarsRated ★ 4.5
HellsRated ★ 3.5- The Last UnicornRated ★ 4.0
Heavenly SwordRated ★ 4.0
Gatchaman the MovieRated ★ 4.5
Lurking FearRated ★ 3.0
Home Sweet Home: RebirthRated ★ 3.5
The Advent CalendarRated ★ 4.0
The Legend of Hell HouseRated ★ 4.0
Hell House LLC: LineageRated ★ 4.0