Series
Ratings
72
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
ScarecrowRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 2.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 2.0
Nineteen to TwentyRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5