Series
Ratings
174
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
SearchRated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.0
MemoristRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
Rookie CopsRated ★ 1.0
Call It LoveRated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0