Movies
Ratings
57
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Waiting For RainRated ★ 1.0
SmugglersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 0.5