Series
Ratings
250
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 2.5
Diary of a Strange LandRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
Golden Kamuy SaishushoRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
NemesisRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5- Kingdom Season 6Rated ★ 5.0
The UnbrokenRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 1.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 2.0