Titles you rated
BanG Dream! It's MyGO!!!!! Movie 2Rated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!! MovieRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0- Gridman UniverseRated ★ 4.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Her Blue SkyRated ★ 3.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 5.0
Saekano the Movie: FinaleRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0