Titles you rated
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
Tune In to the Midnight HeartRated ★ 3.0
A Mangaka's Weirdly Wonderful WorkplaceRated ★ 4.0
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 1.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Ssss.DynazenonRated ★ 3.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 0.5
Babanba Banban VampireRated ★ 2.0
Talentless NanaRated ★ 1.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 1.5
Buddy DaddiesRated ★ 0.5
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 1.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 1.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 1.5
Astra Lost in SpaceRated ★ 3.5
The Great Jahy Will Not Be Defeated!Rated ★ 3.0