Series
Ratings
173
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Captivating the KingRated ★ 1.0
VigilanteRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
My DemonRated ★ 1.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
High CookieRated ★ 2.0
The DealRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0