Movies
Ratings
258
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 4.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The UnforgivableRated ★ 3.5
Color Out of SpaceRated ★ 1.0
Paper TownsRated ★ 1.0
Love and MonstersRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Safety Not GuaranteedRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 1.0
Happy FeetRated ★ 2.5
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 2.5