Series
Ratings
12- Major Season 6Rated ★ 5.0
- Major Season 5Rated ★ 5.0
Major Season 2Rated ★ 5.0- Major Season 4Rated ★ 5.0
Major Season 3Rated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Water GirlsRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5