Series
Ratings
86
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0