Movies
Ratings
169
964 PinocchioRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of UtenaRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Millennium MamboRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0