Movies
Ratings
360
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5- The Birth of KoreaRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0