Series
Ratings
81- Heart Signal Season 5Rated ★ 1.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5