Series
Ratings
1004
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
We Own This CityRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Side QuestRated ★ 4.0
No Ordinary FamilyRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Mythic Quest Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5