Series
Ratings
75
Sonny BoyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 2.0
After LifeRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5